Slunečný vrch

Nový developerský projekt Slunečný vrch Vám nabízí jedinečné bydlení v klidné části města Kaplice, ale přesto v dosahu kulturního dění.

Na výběr máte ze dvou variant.

  1. Dům o dispozici 5+kk s terasou, zahradou a parkovacím stáním
  2. NP domu sestává ze zádveří, předsíně, kuchyně s obývacím pokojem, ložnice a koupelny

V II.NP domu se nachází 3x obytný pokoj (ložnice a dětské pokoje), předsíň a koupelna

  1. Dům o dvou bytových jednotkách 2+kk s parkovacím stáním

V I. NP domu se nachází první bytová jednotka o dispozici 2+kk, která sestává ze zádveří, předsíně, kuchyně s obývacím pokojem, ložnice a koupelny. K bytu náleží terasa a zahrada.

Po samostatných schodech se dostáváme do II. NP, kde se nachází druhá bytová jednotka o dispozici 2+kk. Byt sestává z předsíně, kuchyně s obývacím pokojem, ložnice a koupelny.

Jedná se o zděné řadové domy stavěné z kvalitních materiálů. Domy jsou vytápěny plynovým kondenzačním kotlem s rozvody podlahového topení ve všech podlahových plochách domu. Při výstavbě domů je kladen důraz na kvalitu, dlouhou životnost stavby a energetickou úspornost domu (PENB C – úsporná). Součástí domu při předání jsou podlahové krytiny, vybavení koupelen, obložky, dveře a každý kupující může ovlivnit konečnou podobu výběrem dle vlastního přání. Zahrady domů jsou orientovány na jihozápad, díky tomu bude na Vaši zahradu svítit po celé odpoledne slunce.

Dům si můžete rezervovat a my Vám zajistíme vhodné financování.

Máte nějaký dotaz ? Neváhejte nás kontaktovat.


Preferujete spíše přímý kontakt ? Rádi Vás poznáme.

+420 774 333 304

Litvínovice 57
37001 České Budějovice

josef.bukovsky@buca-group.cz