Slunečný vrch

Představujeme Vám nový developerský projekt Slunečný vrch. Moderně řešené řadové domy Vám nabízí jedinečné bydlení v klidné části města Kaplice, ale přesto v dosahu kulturního dění.

Na výběr máte ze dvou variant:

Dům o dispozici 5+kk s terasou, zahradou a parkovacím stáním

I. NP domu sestává ze zádveří, předsíně, kuchyně s obývacím pokojem, ložnice a koupelny
V II.NP domu se nachází 3× obytný pokoj (ložnice a dětské pokoje), předsíň a koupelna

Dům o dvou bytových jednotkách 2+kk s parkovacím stá­ním

V I. NP domu se nachází první bytová jednotka o dispozici 2+kk, která sestává ze zádveří, předsíně, kuchyně s obývacím pokojem, ložnice a koupelny. K bytu náleží terasa a zahrada.
Po samostatných schodech se dostáváme do II. NP, kde se nachází druhá bytová jednotka o dispozici 2+kk. Byt sestává z předsíně, kuchyně s obývacím pokojem, ložnice a koupelny.

Jedná se o zděné řadové domy stavěné z kvalitních materiálů. Domy jsou vytápěny plynovým kondenzačním kotlem s rozvody podlahového topení ve všech podlahových plochách domu. Při výstavbě domů je kladen důraz na kvalitu, dlouhou životnost stavby a energetickou úspornost domu (PENB C – úsporná). Součástí domu při předání jsou podlahové krytiny, vybavení koupelen, obložky, dveře a každý kupující může ovlivnit konečnou podobu výběrem dle vlastního přání.

Zahrady domů jsou orientovány na jihozápad s úžasným výhledem na Novohradské hory.

 

Abyste si dokázali lépe představit, jak domy budou vlastně vypadat, připravili jsme pro Vás 3D vizualizaci a také virtuální prohlídku.

Je Vaším snem mít vlastní dům s krásným výhledem? My Vám zajistíme vhodné financování, tak navštivte stránky Slunečného vrchu a splňte si svůj sen.

 

Výstavba 17 řadových domů je zahájena a dokončení plánováno na prosinec 2023.

 

 

 

Máte nějaký dotaz ? Neváhejte nás kontaktovat.


Preferujete spíše přímý kontakt ? Rádi Vás poznáme.

+420 774 333 304

Litvínovice 57
37001 České Budějovice

josef.bukovsky@buca-group.cz